Poradnik

Należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon i wystawi kartę zgonu. Dokument ten jest niezbędny w dalszych czynnościach. Następnym krokiem jest kontakt z naszym zakładem pogrzebowym pod numerem całodobowym 605 511 511, przewieziemy ciało do chłodni i zajmiemy się przygotowaniem zmarłego do pogrzebu. Informację o śmierci należy również zgłosić w Urzędzie Stanu Cywilnego. W tym celu potrzebne będą karta zgonu oraz dowód osobisty zmarłego. Ostatnią formalnością jest zorganizowanie uroczystości kościelnej – w parafii ustalamy datę i godzinę pogrzebu. Na tym etapie potrzebne będą karta i akt zgonu. Na każdym etapie służymy profesjonalną pomocą i wsparciem.

Szpitalu wystawi kartę zgonu, z którą wybieramy się do Urzędu Stanu Cywilnego. Tam z kolei otrzymamy akt zgonu. Następnie kontaktujemy się z naszym zakładem pogrzebowym tel. 605 511 511. Nasi pracownicy zajmą się profesjonalnie dalszymi procedurami i przygotują ceremonie pogrzebową z zachowaniem szacunku dla osoby zmarłej.

Wezwany na miejsce wypadku lekarz stwierdza zgon, po czym wydaje nakaz sekcji zwłok. Prokuratura przekazuje sprawę zakładowi medycyny sądowej. Po uzyskaniu pozwolenia na odebranie ciała zmarłego prosimy o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym który odbierze ciało i przygotuje cała ceremonie pogrzebową.

GDY ODCHODZI BLISKA NAM OSOBA

Po stracie bliskiej nam osobie następuje trudna chwila. W tej właśnie chwili nasz asystent pomoże Państwu na każdym etapie organizacji pochówku by był on godny i pełen szacunku dla zmarłego. Nasi pracownicy udzielą wsparcia i pomogą profesjonalnie pomóc we wszystkich formalnościach urzędowych oraz przy organizacji pogrzebu by rodzina Zmarłego nie byłą obarczona żadnymi obowiązkami w tej trudnej dla niej chwili.

JEŚLI ZGON Z PRZYCZYN NATURALNYCH NASTĄPIŁ W DOMU

JEŚLI ŚMIERĆ MIAŁA MIEJSCE W SZPITALU:

W PRZYPADKU ŚMIERCI SPOWODOWANEJ WYPADKIEM:

Usługi Pogrzebowe Sulechów Całodobowy transport zwłok i organizacja Pogrzebów , tradycyjne i kremacje

Media Społecznościowe

Pogrzeb Czerwieńsk

 Zakład pogrzebowy Czerwieńsk  www.sacrum.zgora.pl  Usługi pogrzebowe Czerwieńsk

 Zakład pogrzebowy Sulechów  www.sacrum.zgora.pl  Usługi pogrzebowe Sulechów 

©2018 by SACRUM Usługi pogrzebowe i cmentarne Czerwieńsk ,  Sulechów , Zielona Góra

SACRUM USŁUGI POGRZEBOWE

Transport Krajowy i zagraniczny zwłok, organziacja pogrzebów tradycyjnych, świeckich oraz kremacje. Organizacja styp

Bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów

Całodobowy telefon 605 511 511

 

Całoroczna opieka na grobami. Różne pakiety i możliwości dopasowane indywidualnie do potrzeb rodziny. Skontaktuje się z nami dopasujemy odpowiedni pakiet do Państwa potrzeb tel. 605 511 511

 

 

 

SACRUM USŁUGI CMENTARNE